Close

Privātmāju būvniecība

Tipveida māju celtniecība brigada.lv

smeta_lv cenas galerija_lv

Uzņēmums BRIGADA.LV palīdzēs Jums uzcelt lauku māju, kotedžu, vasarnīcu, strikti saskaņā ar projektu. Lielā kompleksās celtniecības pieredze palīdz operatīvi un kvalitatīvi izpildīt visus darba posmus saskaņā ar celtniecības darbu grafiku noteiktajos termiņos.

Mēs piedāvājam visus nepieciešamos pakalpojumus, kas saistīti ar māju celtniecību un apkalpošanu. Ilgus gadus uzņēmums BRIGADA.LV bija cieši saistīts ar daudzām vairumtirdzniecības bāzēm, kas piegādā celtniecības un apdares materiālus.

Lai klientam kļūtu skaidrs, cik maksā viņa izvēlētais projekts, mēs piedāvājam būvmateriālu un būvdarbu kalkulāciju pēc pašām taisnīgākajām cenām, bet, ja uzņēmums BRIGADA.LV uzsāk šī celtniecības projekta realizāciju, klients saņem bonusu – tāmes sastādīšanu bez maksas.

Kompleksie darbi vienmēr ir izdevīgi. Būvmateriālu piegāde parasti sastāda 3% no visa projekta vērtības, tātad, ja māja izmaksā 100 000 €, transporta izmaksas būs no 3000 €, un tas ir tikai viens piemērs, kā var ietaupīt, izmantojot viena uzņēmuma kompleksos darbus.

BRIGADA.LV palīdzēs Jums izvēlēties piemērotu  projektu Jūsu teritorijai, sniegs arhitekta pakalpojumus, palīdzēs ar visiem nepieciešamiem dokumentiem, lai uzsāktu mājas celtniecību līdz mājas nodošanai ekspluatācijā, ar visdraudzīgākajām attiecībām mēs realizēsim kopā ar Jums visus soļus līdz veiksmīgai projekta pabeigšanai.

Mēs esam kvalificēti celtnieki, kuriem ir pieredze privāto māju, kotedžu, dzīvojamo ēku celtniecībā un apkalpošanā.

Papildus informācijai Jūs varat sazināties ar mums pa telefoniem, kas norādīti nodaļā „kontakti” vai uzrakstot mums e-pastu.