Close

BRIDGESTONE unikālas dekors un hidroizolācija

Inovatīvs produkts BRIGSTONE tika izstrādāts sadarbībā ar Austrijas polimērmateriālu kompānijas SIKA uzņēmumu, pēc izmēģinājumiem iegūtie rezultāti pierādīja tā izturību pret laika apstākļu ietekmi Baltijas klimatā. Augsta izturība pret lielām temperatūras izmaiņām un ultravioleto starojumu ļauj daudzus gadus saglabāt materiāla sākotnējo struktūru.

Iegūtais materiāls ietver daudzas atsevišķi piedāvāto materiālu priekšrocības tirgū.

Hidroizolācija – divkomponentu polimēru maisījuma īpašības var ideāli aizsargāt virsmu, nepiemērojot dārgus analogus, lai nodrošinātu virsmas izolāciju no mitruma.

Stiprums – granīta akmenim piemīt paaugstināta pretestība pret mehāniskiem bojājumiem, tas daudzus gadus spēj saglabāt sākotnējo stāvokli.

Pārvietojamība – ja tiek bojāts kāds seguma posms, nav nepieciešams izmantot speciālistu pakalpojumus virsmas remontam, ātruma un vienkāršības ziņā labošana ļauj izvēlēties šo materiālu no citiem analogiem.

Apdare – pieejams milzīgs akmens apdares klāsts, gan krāsa, gan izmēri (akmens frakcijas no 2mm līdz 40mm) Granīts, marmors, dolomīts. brigstone

Unikalitāte – ar īpašu formu palīdzību (mēs individuāli ražojam klientam), mēs piedāvājam dažādu formu iniciāļu izgatavošanu, kā arī ietvju fluorescējošas zīmes (gaismas ķermeņi, kuriem nav vajadzīga elektroenerģija, dienas laikā uzkrājas gaisma no saules, spīdēs naktī)

Videi draudzīgi – polimēru komponenti BRIGSTONE, kas izveidoti, pamatojoties uz organiskiem materiāliem, var tikt izmantoti visur, gan iekštelpās, gan ārā.

Izturība – akmens un īpašu saistvielu īpašības, ļāva šim produktam piedot izturību, kas ir desmitiem reižu augstāka nekā ārā izmantojamiem materiāliem, piemēram:

1) flīzes

2) ieklāšana

3) Brugakmens

4) Asfalts

Situācijas, kāpēc BRIGSTONE jums ir terase vai balkons ar flīžu virsmu?

Pastav risinājums – nav nepieciešams domāt par to kur notiek noplūde , uzlīmē BRIGSTONE materiālu stingri saskaņā ar ražotāja ieteikumu un 4-5 stundu laikā atrisināta problēma ar terases vai balkona noplūdi. Pēc vēlēšanās ir iespējams uzklāt pat uz vecām flīzēm, akmens blokiem, asfalta – materials nosegs šīs virsmas.

Betona grīdas, parādes ieeja , salauzti trotuari uc. Tātad, to viegli un ļoti īsā laikā iespējams labot, izmantojot BRIGSTONE materiālu un faktiski aizmirst par tuvāko remontu vismaz 5 gadus, un vēl vairāk – ikviens to var izdarīt bez pieredzes un zināšanām būvniecībā.
Unikāls dizains – daudzu dažādu akmeņu un izmēru krāsu kombinācija ļauj jums izveidot unikālus modeļus pēc jūsu vēlmes, piešķirt tām unikalitāti gan dienas laikā, gan naktī, pievienojot luminiscējošu komponentu.

Apgaismojums – Apgaismojums trotuara virsmām, grīdām, kāpnēm, peldbaseiniem un vēl daudz kam citam – mēs to realizejam ar elastīgām LED slokšņu lentām, kas atrodas īpaši aizzīmogotās caurspīdīgās kārbās , tādāi veidā var realizēt apbrīnojamus gaismas efektus jūsu teritorijā diennakts tumšajam laikam.

Izmaksu un salīdzinājums – BRIGSTONE produkta vairāku īpašību kombinācija ļauj daudzās situācijās novērst hidroizolācijas materiālu iegādi, blīvēšanas hermētiķus un dažādus doku materiālus, kā rezultātā rodas ievērojams materiālu klāsts, kas nav vajadzīgs, izmantojot BRIGSTONE materiālu. Hidroizolācijas materiālu izmaksas vairumā gadījumu ir vienādas ar apdares materiāla izmaksām uz vienu kvadrātmetru, bet BRIGSTONE izmaksas ir tikai apdares materiālu izmaksas, tas ir divreiz lētākas un daudz efektīvākas nekā daudzi citi ārējās virsmas apdares materiāli.