Close

Betondarbi

Kosmētiskais remonts brigada.lv

smeta_lv cenas galerija_lv

 

Celtnieku betonētāju parādīšanās augošā beton-1tendence celtniecības tirgū ir pārsteidzoša, cenu atšķirība piedāvātajiem darbiem dažreiz ir ļoti krasa, jo daži uzņēmumi gatavi  ieliet betona pamatu par 90,00 EUR par 1m3, citas brigādes piedāvās to paveikt pat par 30,00 EUR, un viss tas protams bez nodokļu aprēķina. Kāds tad piedāvājums ir pietiekami kvalitatīvs, atbilstošs visām tehnoloģijām, normatīviem un pārējiem nosacījumiem, lai celtniecības darbi tiktu korekti izpildīti?

Šeit cilvēks, kas plāno uzcelt sev savu māju uzdod sev jautājumu, kurš ir labāks, ko tad izvēlēties, kas ir dārgāks, vai labāk ietaupīt un pašam kontrolēt pamatu celtniecības procesu.

Protams, ja cilvēkam ir izpratne par augstāk noteikto uzdevumu, viņam nebūsbeton-2sarežģīti sekot līdzi slēpto darbu veikšanas kvalitātei, un tāda veidā ietaupīt ievērojamu summu, bet ne vienmēr var izsekot visam. Turklāt, ja tehnoloģija netiks precīzi ievērota, Jūsu mājas pamati ielieksies, saplaisās, netiks ievērota ģeometrija, sāksies vaininieku meklēšanas problēma, bet to NEBŪS, jo tika izvēlēts ekonomiskais variants.

Ietaupīt drīkst un dažreiz pat vajag, bet ne uz pamatiem. Varbūt tas izklausās pārāk skaļi, bet visa Jūsu celtne balstās tieši uz pamatiem, un ja ar tiem kaut kas notiek, visi jūsu centieni turpmākajā celtniecībā var būt velti.

Izvēloties pareizo uzņēmumu Jūs pasargāsiet sevi no liekajām izmaksām beton-3pēc pamatu atjaunošanas un remonta. Jūs saņemsiet garantiju paveiktajiem darbiem un varēsiet pieprasīt kompensāciju remontam, ja tiks atklāti defekti pie būvdarbu veikšanas. Bezmaksas konsultācijas no profesionāļiem savā darbības jomā.

Nespēlējiet loteriju, izvēlieties  BRIGADA.LV!!!