Close

3D modelēšana un dizains

Pirms sākat celt māju, jums ir jāizlemj, kāds telpu izkārtojums jums būs piemērotāks, cik daudz vietas vajadzīgs, lai atpūstos un cik liela būs dzīvojamā istaba.

Mēs strādājam lielā komandā ar pieredzējušiem dizaineriem, arhitektiem, inženieriem un daudziem citiem profesionāļiem savā specializācijā. Tādējādi, lai saprastu kliena vēlmes, mēs varam izstrādāt 3D modeli jūsu nākotnes mājai, dzīvokļim, birojam, veikalam, u.t.l.

Situācija:

  1. Jums ir veca ēka, jūs vēlaties veikt izmaiņas

Mūsu speciālisti ķersies pie darba, veiks visus nepieciešamos mērījumus, uzklausīs jūsu vēlmes par ēkas renovāciju. Pamatojoties uz šiem datiem, 3D modelētājs, radīs vizuālo izkārtojumu ēkai. Nākamais posms būs tieši telpu pārbūve, mainot ēkai strukturālo daļu , plānojot inženierkomunikāciju un daudzas citas lietas. Kad vizualizācija ir gatava ar visu ēkas interjeru, arhitektam ir vieglāk izveidot projektu. Prakse rāda, ka, sākumā izveidojot 3D modeli, projektēšanas process pāātrinās divas reizes. Iegūstot vizualizāciju par nākotnes redzējumu ir vieglāk aprēķināt būvniecības budžetu, apskatīt gatavu telpu un saprast, atstāt to tādu kā ir, vai izmainīt šajā posmā, nevis būvniecības gaitā.

    1. 2. Tiek plānota dzīvokļa pārveidošana  + interjera dizaina

Jūs esat nolēmis veikt remontu dzīvokli, mainīt pilnīgi visu, sākot ar vecajām grīdām, santehniku, elektrību, bet nav zināms, cik daudz tas viss maksā? Piedāvājam izveidot 3D projektu jūsu dzīvoklim ar detalizētu izkārtojumu visās telpās un pilnu izmaksu aprēķinu (budžetu). Jūs varēsiet redzēt kopumā , kā un kur izvietot mēbeles, dažādus modeļus var piemērot atsevišķām telpām un daudz ko citu. Izmantojot šo pakalpojumu, Jūs varat ietaupīt laiku, paskaidrojot būvniekiem, kur un kā veidot starpsienas, kas tiks krāsots, kas tiks aplīmēts ar tapetēm, kur būs rozetes un apgaismojums, nodrošināt gatavu risinājumu visām telpām. Izmaksas 3D modelēšanas pakaalpojumam dzīvoklim ir 3 eiro par 1 telpas m². Veikt detalizētus aprēķinus par visu darbu un materiāliem 2 eiro par 1 telpas m².

    3. Kosmētiskais remonts

Nolemjot veikt kosmētisko remontu nepieciešams apdomāt, cik daudz tas maksās, kā piemērot apdares materiālus, kā tas izskatīsies nākotnē? 3D modelēšana tam palīdz vairāk nekā jebkad agrāk. Jums tiks nodrošināti aprēķini par apdares materiāliem un to nepieciešamo apjomu. 3D modelēšana plānojot remontu, ļauj Jums izvēlēties tieši to, kas ir tuvs dvēselei, tādējādi ietaupot dārgo laiku, nervus un naudu, kā arī ļauj pārstrādāt detaļas kas nepatīk.

    4. Virtuālā realitāte (staigāt par savu projektu)

Pēdējos gados, tehnoloģijas ir spērušas lielu soli uz priekšu, lai mēs tagad varētu izmantot virtuālo realitāti un pastaigāties pa savu nākotnes māju, dzīvokļa telpām, ko plānojam būvēt vai remontēt.

Kad veidojam 3D modeli, mēs piedāvājam iepazīties ar arhitektūras vai dizaina ideju virtuālā realitātē, kas jums sniegs pilnīgu izspratni par to kā jūsu māja vai dzīvoklis izskatīsies pēc būvniecības vai remonta.