Close

Kosmētiskais remonts

BRIGADA.LV meistari palīdzēs jums radīt komfortablu atmosfēru jūsu mājās.
Mēs vienmēr sākam ar virsmu sagatavošanu un apstrādi, kas ir kvalitatīva darba garantija. Mēs izlīdzināsim griestus un sienas ar apmetumu. Nepieciešamības gadījumā uzliksim skaņas izolācijas paneļus. Mēs nokrāsosim griestus un sienas ar rokām vai ar krāsas smidzinātāju – atkarībā no virsmas apjoma un reljefa.

Mūsu meistari nodarbojas arī ar visa veida tapešu līmēšanu: vinila, flīsa, tekstila u. c. Katram no materiāliem ir savas īpatnības darbā, un mūsu speciālisti zina, kā garantēt perfektu rezultātu.
Vēl viens darbu veids, ko veic mūsu uzņēmums, ir darbs ar ģipškartonu. Šo materiālu izmanto virsmu siltināšanai un izlīdzināšanai, kā arī telpas sadalīšanai atsevišķās zonās vai dekoratīvu elementu – piekaramo griestu vai formas arku – izveidei.

Un, protams, mūsu meistari nodarbojas ar grīdas segumu ieklāšanu. Tāpat kā sienu gadījumā, arī šeit galvenā loma ir virsmai, kas pirms grīdas ieklāšanas ir jāizlīdzina. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, kas grīdu pārvērš perfektā plaknē. Mūsu meistari var ieklāt laminātu, linoleju, vinilu vai paklāju, un tas viss ar garantiju, ko mēs sniedzam saviem klientiem, parakstot līgumu.

Ja jums nepieciešams uzklāt flīzes uz grīdas vai izremontēt vannas istabu, mūsu flīzētāji to paveiks. Mūsu darbinieki strādā ar jebkura veida un izmēra apdares materiāliem, dekoratīviem elementiem un flīzēm, izmantojot tikai profesionālus instrumentus. Meistari ar pamatīgu pieredzi nebaidās no lieliem darba apjomiem un drosmīgākajām dizaina idejām, tāpēc ir gatavi palīdzēt jums tās īstenot.
Sazinieties ar mums. Mēs ievērojam termiņus.