Close

3D modelēšana un dizains

Pirms sākat veidot māju, jums ir nepieciešams izlemt, kāda veida izkārtojums jums būs piemērotāks, cik daudz vietas vajadzīgas lai atpūstos un cik liela būs dzīvojamā istaba.

Mēs strādājam lielā komandā ar pieredzējušiem dizaineriem, arhitektiem, inženieriem un daudziem citiem profesionāļiem savā specializācijā. Tādējādi, lai saprastu kliena vēlmes, mēs varam izstrādāt 3D modeli jūsu nākotnes mājas, dzīvokļa, biroja, veikala, u.t.l.

Situācija:

  1. Vai jums ir vecā ēkā, jūs vēlaties veikt izmaiņas

Mūsu speciālisti ķersies pie darba, veiks visus nepieciešamos mērījumus, uzklausīt jūsu ieteikumus par ēkas renovāciju. Pamatojoties uz šiem datiem, 3D modelētājs, radīs vizuālo izkārtojumu ēkai. Nākamais posms, tas būs tieši pārbūvēt telpu, mainot strukturālo daļu ēkai, plānojot inženierkomunikāciju un daudzs citas lietas. Kad vizualizācija ir gatava ar visu ēkas interjeru, arhitektam ir vieglāk izveidot projektu. Prakse rāda, ka, izveidojot 3D modeli sākumā paātrina projektēšanas procesu 2 reizes. Iegūt vizualizāciju par nākotnes struktūru, vieglāk, lai jūs varētu aprēķināt būvniecības budžetu, apskatīt gatavu telpu un saprast, atstāt to kā ir, vai izmaiņas šajā posmā, nevis būvniecības gaitā.

    1. 2. Tiek plānots pārveidot dzīvokli + interjera dizaina

Jūs esat nolēmis veikt remontu dzīvokli, mainīt pilnīgi visu, sākot ar vecajām grīdām, santehniku, elektrību, bet nav zināms, cik daudz tas viss maksā? Piedāvājam izveidot 3D projektu savam dzīvoklim ar detalizētu izkārtojumu visās telpās un pilnu izmaksu aprēķinu (budžeta). Jūs varēsiet redzēt īsumā, kā un kur izvietotosies mēbeles, dažādus modeļus var piemērot atsevišķās telpās, plānots izvietot mēbeles un daudz ko citu. Izmantojot šo pakalpojumu, Jūs varat ietaupīt laiku, paskaidrojot būvniekiem, kur un kā veidot starpsienu, kas tiks krāsotas, kas tiks aplīmēts ar tapetēm, kurā būs rozetes un apgaismojumu, nodrošināt gatavu risinājumu visiem telpās. Izmaksas pakalpojums 3D modelēšanas dzīvoklim ir 3 eiro par 1 m² stāvu.Izveidot detalizētiem aprēķiniem par visu darbu un materiāliem 2 eiro par 1 m² stāvu.

    3. Kosmētiskais remonts

Nolemjot veikt kosmētisko remontu nepieciešams apdomāt, cik daudz tas maksās, kā piemērot apdares materiālus, kā tas izskatīsies nākotnē? 3D modelēšana tam palīdz vairāk nekā jebkad agrāk, jums tiks nodrošināti aprēķini par apdrares materiāliem, apjoms par nepieciešamo materiālu apdarei. Redzēot 3D rezultātu plānot remontu, ļauj Jums izvēlēties tieši to, kas ir tuvs dvēselei, tādējādi ietaupot dārgo laiku, nervus un naudu, kā arī ļaus pārstrādāt detaļas kas nepatīk 3D izstrādes gaitā.

    4. Virtuālā realitāte (staigāt par savu projektu)

Pēdējos gados, tehnoloģijas ir spērušas lielu soli uz priekšu, lai mēs tagad varētu izmantot virtuālo realitāti un pastaigāties gar savu nākotnes māju, dzīvokļa telpām, ko plānojam būvēt, remontēt.

Kad veidojam 3D modeli, mēs piedāvājam iepazīties ar arhitektūras vai dizaina ideju virtuālā realitāte, kas jums sniegs pilnīgu izspratini par to kā jūsu māja vai dzīvokli izskatīsies pēc būvniecības vai remonta.

"